Ataşehir El Dokuma Halı Alan Yerler

Ataşehir El Dokuma Halı Alan Yerler

Antika El Dokuması Halılarınız evinizin bir köşesinde duruyor mu? yada artık el dokuma halılarını kullanmaktan sıkıldınız mı?.İşte tam bu esnada karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizler siz değerli müşterlerimizin eski antika halılarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Firmamız Ataşehir El dokuma Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin Hereke,Ladik,Bünyan,Çin Halısı, İran Halısı,El Dokuma olan tüm eski halılarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz elinizde bulunan eski antika halıları nasıl satacağınızı anlatmak isteriz. Satmak istediğiniz antika halıların fotoğraflarını bizlere gönderin. Bizlerde siz değerli müşterilerimize anında fiyat bilgisi verelim. Verdiğimiz fiyatları kabul ettiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek eski antika halılarınızı inceledikten sonra en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Ataşehir El Dokuması Halı Alan Yerler olarak bizlere danışmadan asla ve asla antika halılarınızı yok pahasına satmayın.


Ataşehir Antika Halı Alan Yerler

Ataşehir Antika Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin eski antika halılarını satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz.Halılarda yıpranma olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Halılarda yırtık olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Halıları böceklerin döküp dökmediğine bakmaktayız. Halıların saçaklarının daha önceden kesilip kesilmediğine bakmaktayız. Bu hususları göz önünde bulundurmaktayız. Bu belirlediğimiz hususlardan geçemediği takdirde metre kare ulusu satın almaktayız. Ataşehir Antika Halı Alan Yerler olarak halının temizliğine önem vermekteyiz. Lütfen bizlere detaylı fotoğraf yollarsanız seviniriz. 

Ataşehir El Dokuması Kilim Alan Yerler

Ataşehir El dokuması Kilim Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin evinizin bir köşesinde bulunan ve kullanmadığınız eski kilim halıları nakit paraya çevirmek istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. El Dokuma Kilimler genellik çok para etmemektedirler. Müşterilerimiz büyük bir beklenti içerisinde olabiliyorlar. Onun için genellik fiyat konusunda anlaşmazlıklar çıkmaktadır. Her eski para yapacak diye birşey yok. Ancak bazı el boyalarıyla yapılan kilimler haricinde çok fazla para yapmamaktadır. Onun için lütfen siz değerli müşterilerimizden ricamız telefon konuşmasında kırıcı olmamaları. Siz ne anlarsınız, İnsanları kandırıyorsunuz, Telefonu yüzümüze kapatmalar gibi konularla karşı karşıya gelmekteyiz.Ataşehir El Dokuması Kilim Alan Yerler olarak piyasada bu işi yapan 100'lerce esnaf arkadaşlarımız mevcuttur. Bizler siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı vermemiz lazım ki o ürünü alıp ekmek paramızı kazalım.

Ataşehir Eski Halı Alım Satım

Ataşehir Antika Halı Satmak İstiyorum, Ataşehir Eski Halı Satmak İstiyorum, Ataşehir El dokuması Halı Satmak İstiyorum, Ataşehir Eski Kilim Satmak İstiyorum gibi sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Bizleri arayıp fiyat alma konusunda çekinmeyin lütfen istediğiniz zaman arayıp fiyat alabilirsiniz. Toplu Halı Alan Yerler olarak da 20 adet-100 adet halılarınız toplu olarak satın almaktayız. 

Diğer Hizmetler

Antika Eşyalarınızı Evinizden Nakit Olarak Alıyoruz 0541 124 54 50