Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin eski ve antika plaklarınızı değerinde satın almaktayız. Satmak istediğiniz plaklarınızın fotoğraflarını bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin plaklarını en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. 33,45lik ve Taş Plaklarınız anında nakit olarak satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Plaklarınızı satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın. Daha sonra sattığınız fiyatlara pişman olmayın. Bizler Antika sektöründe siz değerli müşterilerimize 28 senedir hizmet vermekteyiz.

Plak Alan Yerler olarak tüm yerli ve yabanlı plaklarınızı nakit paraya çevirmekteyiz. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine gelerek adresinizde peşin olarak satın almaktayız. Çizik, Kırık ve vuruk plaklarınızı ne yazık ki satın alamıyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden  Whatsapp üzerinden bizlere ulaşaın ve elinizde bulunan antika ve eski plaklarınızı anında nakit paraya çevirin. 

Taş Plak Alan Yerler

Taş Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize bir konuda açıklık getirmek isteriz. Her 33'lük plak ne yazık ki taş plak değildir. Elinizde bulunan plaklarınızın taş plak olup olmadığını resimlerini bizlere göndererek öğrenebilirsiniz. Taş Plak sadece 78 devir olarak üretilmiştir. Çok kırılgan bir özelliğe sahiptir. En ufak bir darbede kırılabilir. Onun için iyi muhavaza edilmesi gerekmektedir. Her sanatçının taş plağı bulunmamaktadır. 

aş Plak Alan Yerler arıyorsanız daha fazla araştırma yapmanıza gerek kalmadı. Çünkü Bizler firma olarak sizlerin elinizde bulunan tüm plaklarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Unutmayın ki bir telefon kadar uzaklıktayız.


Plak Satmak İstiyorum 

Plak Satmak İstiyorum, Plak Nereye Satabilirim, Plak kime satabilirim, eski plaklarımı satmak istiyorum, eski plaklar kaç para yapar, eski plak satmak istiyorum, Plak nereye satılır, Eski plaklar nasıl değerlendirilir diye soracak olursanız. Sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Antika Eşyalarınızı Evinizden Nakit Olarak Alıyoruz 0541 124 54 50