Feriköy Antika Pazarı Feriköy Antika Pazarına Nasıl Gidilir

Feriköy Antika Pazarı Feriköy Antika Pazarına Nasıl Gidilir

Alışveriş şehri olarak Bilenen İstanbul’da yer alan Feriköy Antika PAZARİ ile ilgili izlenim ve gözlemelerimizi aktaracağız. Ayrıca çokça sorulan Feriköy Antika Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevaplayacağız.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Feriköy Antika Pazarı, Şehrin en eski ve en güzel pazarlarından biridir. Burada her türden ürün bulmak mümkündür. Fiyatları ise oldukça uygundur. Bu pazarı diğer pazarlardan ayıran en önemli fark ise pazarcılar bağırmıyor. Burada saatlerce gezseniz yorulmuyorsunuz. Pazarın içinde yemek yeyip bir şeyler içebileceğiniz stantlarda bulunur. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinize hediye alamadan geri dönmeyiniz.

1-Feriköy Antika Pazarı Nerede?

Feriköy Antika Pazarı, İstanbul’un Şişli ilçeesine bağlı Feriköy semtindeki  Cumhuriyet Mahallesi, Semt Pazarında bulunur. 

2-Feriköy Antika Pazarı Nasıl Gidilir?

Buraya ULAŞMAK için birçok seçenek bulunmaktadır. 

  1. Metro ile ulaşmak için; Yenikapı’dan Yenikapı-Hacıosman Metrosu’na binip Osman bey Durağında İnip yaklaşık 15 dakika yürüdükten sonra buraya ulaşabilirsiniz.
  2. Metrobüs  ile ulaşmak için; Öncellikle Okmeydanı metrobüs durağına gelmelisiniz. Buraya geldikten sonra 34G numaralı metrobüs hattı ile ulaşabilirsiniz.
  3. Otobüs ile ulaşmak için  Eminönü’nde kalkan 70KE numaralı otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  4. 3-Feriköy Antika Pazarı Hangi Günler Açıktır?

    Feriköy Antika Pazarı yerinde Pazartesi ve Perşembe günleri sebze ve meyve pazarı kurulur, Cumartesi Günü Organik Pazar kurulur ve Pazar Günü ise Antika Pazarı kurulur. Buraya pazar günü gelmenizi şiddetle tavsiye ederim.

    4-Feriköy Antika Pazarında Neler var?

    Feriköy Antika Pazarı’nda Neler var sorulsuna cevap bulmak oldukça zor. Çünkü burada her türden ürün bulmak mümkündür. Alan çok geniş ve kapalı olması insanları buraya daha çok çekmektedir. Pazar yerinde daha çok nostaljik ürünler dikkat çekmektedir. Buraya geldiğinizde mutlaka bir hediyelik eşya alın

Diğer Hizmetler

Antika Eşyalarınızı Evinizden Nakit Olarak Alıyoruz 0541 124 54 50